Omega Klimatyzacja Stasiak Sp. j.
Nasze produkty
Klimatyzatory McQuay
Klimatyzatory SANYO
Klimatyzatory LG
Klimatyzatory Daikin
Klimatyzatory Mitsubishi
Klimatyzatory Samsung
Klimatyzatory Fujitsu
Klimatyzatory Toshiba
Instalacje wentylacyjne
Agregaty wody lodowej
Klimakonwektory Climaveneta
Kontakt
Omega Klimatyzacja Stasiak
Siedziba Katowice
ul. Karolinki 1
40-483 Katowice
Tel: (32) 203 90 68
katowice@omegaklima.com.pl

Siedziba Łódź
al. Piłsudskiego 135
92-318 Łódź
Tel: (42) 674 46 06
lodz@omegaklima.com.pl

Serwis klimatyzacji

Jednym z podstawowych elementów oferty naszej firmy jest profesjonalny serwis klimatyzacji w Łodzi i Katowicach, który prowadzimy od wielu lat. Jesteśmy w stanie zaradzić w przypadku różnego rodzaju awarii, a także świadczymy usługi konserwacyjne, aby systemy chłodzenia i ocieplania wnętrz Państwa pojazdów działały sprawnie przez długie lata.

Fachowość i doświadczenie

Zatrudniamy doświadczonych i kompetentnych pracowników, którzy zapewni‘ Państwu obsługę na najwyższym poziomie. Kupuj‘c klimatyzator należy pamiętać, że warunkiem zachowania gwarancji producenta jest przeprowadzenie konserwacji co najmniej dwa razy do roku. Jeżeli chcecie Państwo zagwarantować sobie kompleksowe i w pełni indywidualne podejście doświadczonych specjalistów, a do tego zależy Wam na uniknięciu późniejszych kłopotów z klimatyzacji, zapraszamy do naszego serwisu.

Decydując się na współpracę z naszą firmą, mogą Państwo liczyć na 24-miesięczną pomoc i szybką reakcję w przypadku nieprawidłowego działania układu.

Regularne serwisowanie klimatyzacji powinno być przeprowadzane w trosce o własne zdrowie. Rozwijające się w instalacji grzyby mogą bowiem powodować wiele poważnych chorób.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą i zapraszamy do oddziałów w Łodzi oraz Katowicach.

  • Oddział nr 1 Katowice, ul. ul. Karolinki 1
  • Oddział nr 2 Łódź al. Piłsudskiego 135

Co obejmuje nasz serwis klimatyzacji?

  • czyszczenie klimatyzatora
  • czyszczenie filtrów i odgrzybianie
  • sprawdzenie ciśnienia w instalacji chłodniczej
  • kontrolę układu sterowania

Oprócz tego zapewnimy Państwu fachowe doradztwo i przekażemy Wam swoją wiedzę na temat układu chłodniczego, dzięki której będziecie mieli świadomość tego jak prawidłowo z niego korzystać i co zrobić, aby był sprawny tak długo, jak to tylko możliwe.

Dysponując nowoczesnymi urządzeniami, narzędziami oraz wiedząc jakie działania podjąć w przypadku rozmaitych usterek, spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Naszą domeną są bardzo konkurencyjne ceny.

© OMEGA KLIMATYZACJA SP. J.